Tente Branda Ve Çadır Modelleri

Bu tenteler, güzellik neredeyse bakım gerektirmeyen bir gerçektir.iç bölgelerde, yılda bir kez sabun ve yumuşak bir bezle sadece çerçeve ve yıkama. tuz ve tatlı su alanlarında bir aylık kap çerçevesi ile durulama önerilir.
Kirli veya lekeli ise benim kumaş nasıl temizlerim?
Kirli sabun gevreği ve su bir çözüm kumaş nazikçe temizleyin. Temizleme talimatları herhangi bir kumaş üreticisi tarafından sağlanmaktadır.
Rüzgar ve yağmur, geri çekilebilir tente Ne Kadar Dayanma miyim?
Geri çekilebilir, güneşten korunma için tenteler ve 40 MPH (branda boyutuna bağlı olarak) 15 rüzgarlar için tasarlanmıştır. Ben genellikle rüzgarlı şartlar altında oturuyormuş rahatsız ediyorsa tente geri çekilerek için önerilir. Diğer bir deyişle, rahatsız olduğunda, tente altında tente rahatça oturup, geri çekilerek ve çok rüzgarlı. Rüzgar Yükleri Grafik

Hafif yağmur suyu alanında büyük bir sorun olmayacaktır kaçmak için yeterli olacaktır. Ancak, ağır bir yağmur veya kar korumak için Tente ve şemsiyeler beklenen gerekir.Tente otomatik olarak genişletmek ve arka güneş ve rüzgar sensörü ile motorlu bir seçeneği göz önünde bulundurmanızı öneririz gerekir.

Ekranın önerilen minimum açısı tente ile yüklü, gölgelik örtüsü, su birikintileri yol açmaz, yağmur hafif, orta sürece kullanımı güvenlidir.havuz suyu neredeyse herhangi bir su kapağını gördüğünüz gölgelik kapağını güvenli bir şekilde geri kaçmak için. Ağır yağmur ve belki de su havuzu, katılımsız uzun süre sol asla geri çekilebilir bir güvertede çadır çerçeve ve kumaş zarar yağmur kumaş oluşabilir.
güneş ve rüzgar gölgelik tente ameliyathane kapsayan paketlerdir.

Evet, uzaktan radyo kontrol ve 60 ‘tente uzak adresine başvurmanız gerekir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: