Branda Ve Tente

Su geçirmez branda, kumaş, kalın anlamına gelir. Tuval yerine kullanıcı alanı daha. Bunun nedeni hem kaliteli ve ucuz. Reklam sektöründe kullanılan tuval oldukça çok. Afiş ve tabela dijital baskı sektöründe yer almaktadır. Reklam afişleri müşterilerine en düşük maliyet ile reklam kategorisi. Bu kadar çok insan kampanyalar, indirimler, tuval banner reklamlarını kullanarak insanlara yaymak için çalışıyor. Reklam tabela tuval en benzin istasyonları, inşaat şirketleri ve mağazalarda gördüğümüz.

Benzin istasyonlarında kullanılan tuval, bir kuş, montaj geçen branda, ip köşesinde bağlı alüminyum halkaları burada yapılır denir. Dahası, bu yöntem aynı zamanda mağazalar ve restoranlar. Buna ek olarak, rüzgara karşı ekstra bir önlem olarak, aynı zamanda işlemleri güçlendirmek için istihdam olabilir. Inşaat sektöründe promosyon amaçlı kullanılan tuval montajı biraz farklı. Oldukça büyük ve bu nedenle çok sağlam olması gerekir, onları kullanılan kapsar. Bunun için, tuval üzerine dikilir, hangi bir ürün kırmak için çok zordur. Sütun çaldığında dikildikten sonra ek olarak, bir metre aralıklarla tuval tüm kenarları yüklenir. Böylece, tuval, istikrarı garanti altına alınmıştır. Üçgen şeklinde, daire veya hava delikleri şeklinde daha fazla konsolidasyon için tüm kapakları dışında açılabilir. Buna ek olarak, dayanıklı kamp çadırları, geniş odalar ve büyük eğlence çadırı şeklinde çadır, branda ve ses kalitesi için kullanılır.
Bimini en temel tanımı, basit bir barınak. Tente temel amacı, güneş genellikle bakım almaktır. Brandalar böyle bir bez gibi malzemelerden yapılan, genellikle deri, naylon, keçe, kapsar. Bu malzemelerden yapılmış Çadır bağlı ve oldukça kolay taşınabilirlik. Tente kullanmadan önce, tente, güneşin yörüngesini göre ayarlanması gerekir. Güneşin tam yüz tente kullanımı Eğer, ön panjur, tente kullanılmalıdır. Tente kumaşının çok önemli bir konudur. Tentenden solmaya en iyi şekilde, su geçirmez almak için, hava şartlarına dayanıklı kumaşlar tercih edilmelidir. Buna ek olarak, gölgelik kullanılan malzemeler paslanmaz çelikten yapılmış olmalıdır.

Amacına göre çadır birçok çeşidi vardır. Yaptırılmak tente gibi katlanır kol tenteler gibi bir yerde balkon, teras ya da bahçe, tercih etmek istedim uygun olacaktır. Bu tenteler, İstenilen her ölçüde ve boyut imal edilebilir.

Bir diğer tip körüklü tente. Tente körüklü bir avantajı, önleyebilmeleridir eliyle güneş körükleri. Bu tenteler, istenilen şekilde ayarlanabilir, bu özellik güneş kesmek için çok yararlı olabilir.

Tente azami bağımlı tip almak için biraz daha fazla bir çadır tente Nokta. Bu çeşidinde gölgelik bir nokta özelliği ekleyerek aydınlatma sistemi etkindir. Bu tenteler genellikle çok bahçelerde kullanılır.

Iki profil Tente inşa edilir ve açılabiliyorsa tek taraflı tek taraflı tente, ayak sistemi üzerinde yüklü olan ve çift taraflı tente açılabiliyorsa iki tarafın adını alır. Tekerlek sistemi Taşınabilirlik bu çadır ilavesi ile kolaylaştırılabilir.

Buna ek olarak, non-geçiş özelliği, daha fazla çeşitleri vardır yerde bir çadır tente sabitleme tarafından inşa edildi. Bu sabit bir tente denir.

Geri çekilebilir tente, her türlü el açmak ve kapatmak için yeteneğine sahiptir. Bu çalışmaya göre, kontrol sistemleri ile elektrikle çalışan tente sistemleri ise uzandan kumanda ile hareket kabiliyeti sağlamaktadır.

Reklamlar

Etiketlendi:, ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: